
Ящик рибальський ,Коробка для приманок, Органайзер для риболовлі (4в1 Синій)
900 ₴
- В наявності
- Код: коробкаММ-13
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для рибальських дрібниць з осередками гідно оцінить кожен рибалка! Виконаний із міцної пластмаси, застібається надійною клямкою та має ручку для перенесення. Крім того, у розкладеному вигляді дуже стійкий не перевертається, що дуже важливо під час риболовлі. Ця скринька стане в нагоді не тільки рибалкам, але і для зберігання різних речей та інструментів. Усередині ящика безліч відділень. Рибальський ящик дуже зручний при лові з човна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 27 см |
| Основні | |
| Виробник | Fishing |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



