
Сумка Рибальська для приманок EVA (35см\22см\22см(1.4мм)
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: сумка EVA - 2
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір (35см\22см\22см(1.4мм)
Непромокальна рибальська сумка з регульованим ременем та ручками для перенесення. Має одне відділення – ємність, в яке можна складати будь-який рибальський інвентар чи спійману рибу. Місткість, як і сама сумка, легко миються. Зверху сумка закривається м'якою кришкою подвійною застібкою-блискавкою. З торцевих сторін сумки є тримачі для вудлищ та місця для рибальського інструменту з кнопковими фіксаторами. Пластикові ручки для зручності перенесення можна зафіксувати разом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | EVA піна |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


