
Ящик-коробка рибальський для приманок , Органайзер для риболовлі (Хакі)
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 7092-2
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 36\32\19 см
Великий універсальний Ящик для рибальських дрібниць з великим різноманіттям відділень який гідно оцінить кожен рибалка! Виконаний із міцної пластмаси, застібається надійною клямкою та має ручку для перенесення. Крім того, у розкладеному вигляді дуже стійкий не перевертається, що дуже важливо під час риболовлі. Ця скринька стане в нагоді не тільки рибалкам, але і для зберігання різних речей та інструментів. Усередині ящика безліч відділень. Рибальський ящик дуже зручний при лові як з берега так і з човна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 19 см |
| Основні | |
| Виробник | Fishing |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴






