
Рибальська коробка для Аксесуарів +Повідниця Hirisi , для коропової риболовлі
500 ₴
- В наявності
- Код: 8369-1
Ідеальний аксесуар для зберігання та транспортування оснащень, монтажів і риболовних дрібниць. Зручний органайзер дозволяє розмістити готові повідці, гачки, стопори, вертлюги та інші елементи так, щоб усе завжди було під рукою на риболовлі.
-Міцний корпус із якісного пластику гарантує довговічність виробу навіть під час активного використання.
-Компактні розміри для легкого транспортування: 24.2 см х 14 см. Надійна фіксація оснащень і монтажів.
-Кришка із захистом від сонця - всередині оснастка не вигорає і не окислюється -Відділення для дрібних аксесуарів та монтажів.
-Знімні піни для кріплення повідців
-Легко відкривається й закривається
-Матеріал: ударостійкий ABS-пластик Такий бокс стане незамінним помічником для коропової, фідерної або будь-якої іншої риболовлі, забезпечуючи порядок і швидкий
Такий бокс стане незамінним помічником для коропової, доступ до необхідних снастей. Переваги:
-Зручна організація снастей і монтажів
-Якісний міцний матеріал
-Оптимальний розмір для рибалки будь-якого рівня
-Практичний та легкий у користуванні
Примітка: Оснастки для рибальських гачків на зображенні наведені лише для варіанту збору для доповнення ілюстрації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Повідниця |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24.2 см |
| Ширина | 14.2 см |
| Висота | 3.5 см |
- Ціна: 500 ₴







