
Коробка портфель двостороння для рибальських снастей, XL (29.5 см/20 см/6 см) Червоний
300 ₴
- В наявності
- Код: 8380 -3
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина: 29,5см Ширина: 20.0см Товщина: 6см
Коробки для снастей, Коробка призначена для зберігання дрібного оснащення, гачків, блешень, мушок та інших снастей Виготовлена з пластику, який стійкий до дії масел, багатьох розчинників та силіконів. Коробка розділена на безліч осередків. виконана з міцного та еластичного пластику, оснащена поворотними петлями та надійними застібками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29.5 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


