Сумка орієнтована для спінінгової риболовлі як з човна так і з берега.
Об'єм 28л (41×26×27см)
Сумка GC Mirrox Bakkan - це продуманий до дрібниць баккан для рибалок, які цінують порядок, зручність на риболовлі. Модель отримала розширену передню кишеню на блискавці — сюди зручно складати приманки, фурнітуру, дрібні аксесуари, які завжди мають бути під рукою. Збоку розташований відкритий відсік для інструментів та пластикове D-подібне кільце під ретрівер. Конструкція доповнена знімним плечовим ременем.
На бічних стінках розміщено два тримачі для вудлищ з м'якими внутрішніми фіксаторами - вудилища надійно фіксуються, не бовтаються під час перенесення. Корпус виготовлений із щільного EVA-матеріалу, стійкого до вологи, зношування, дно посилено жорстким шаром. Надійні ручки припаяні до корпусу, витримують повне завантаження снастями. Внутрішній простір — одне велике відділення, яке сумісне з фірмовими органайзерами GC, які допомагають підтримувати ідеальний порядок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | EVA піна |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 47 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 28 см |
- Ціна: 1 900 ₴








