
Рибальський Садок +чохол, спортивний Садок із тканини не прогумований (40*50*350 (3.5м)
1 250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: садок Mm-4
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-Кількість секцій -7
-Діаметр-50 см
-Довжина у складеному вигляді-8 см
-Форма голови-прямокутний
-Довжина 3.5м
Дуже легкий і компактний при транспортуванні, а також доступний за ціною садок, дозволить відчути перевагу опадів великої довжини (у цій моделі 7 секцій). Присутній зручний поворотний механізм для кріплення до держателя. Кільця садка виготовлені з міцного алюмінію. Сітка виконана з поліестеру. Розмір комірки досить малий (близько 1 см) і дозволить утримати практично будь-яку рибу, тому цей садок підійде для всіх видів риболовлі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 7 |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 50 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 350 см |
| Довжина у складеному вигляді | 8 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴

