
Поясна риболовна Сумка спінінгіста з 2 ременями для риболовних приманок (Leo) (34\17\16см)
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: сумка Leo -8
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Універсальна рибальська сумка характеризується компактними розмірами та пристойною місткістю, яка дає можливість зберігати досить велику кількість різного спорядження. Хоча ця модель позиціонується як рибальська, вона з не меншим успіхом може використовуватися в будь-яких інших ситуаціях, у тому числі й у побуті, оскільки сучасний дизайн цілком супроводжує це. Сумка закривається надійною застібкою блискавкою, а міцний матеріал забезпечує довговічність виробу. З зовнішнього боку розташовані дві бічні кишені, які також закриваються надійними блискавками. Зручний наплічний ремень, допускає регулювання його тривалості, забезпечує зручне перенесення сумки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 16 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага | 580 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴







