
Рибальський спортивний Садок не прогумований A46-300 (45*330см)
1 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: садок Kaida - 2
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний садок . Садок швидко сохне і не має запаху риби, миється дуже легко. Кільця виконані з алюмінію , що надає твердість. На наш погляд , це ідеальний садок для риболовлі з обривистих берегів і берегів де відразу починається велика глибина.
Кількість кілець 7
Довжина 300 см.
Транспортна довжина 45*35*8
Розмір 45*35 див.
Матеріал Чорна сітка не прогумована
Тип Квадратний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 7 |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 45 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 300 см |
| Довжина у складеному вигляді | 10 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴

