
Сумка спінінгіста з 2 ременями TLK (з плечевим ременем та поясним)
625 ₴
- Готово до відправки
- Код: сумка TLK-1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри:
Довжина – 35 см
Ширина – 16 см
Висота – 20 см
Розміри головного відсіку:
Довжина – 28 см
Ширина – 10 см
Висота – 20 см
Бюджетна Універсальна рибальська сумка характеризується компактними розмірами та пристойною місткістю, яка дає можливість зберігати досить велику кількість різного спорядження. Хоча ця модель позиціонується як рибальська, вона з не меншим успіхом може використовуватися в будь-яких інших ситуаціях, у тому числі й у побуті, оскільки сучасний дизайн цілком супроводжує це. Сумка закривається надійною застібкою блискавкою, а міцний матеріал забезпечує довговічність виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴





