
Коробка рибальська для приманок, Водонепроникна (М) 23см\ 18см\ 5см
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8402-1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонепроникна коробка зі знімними перегородками Коробки для снастей MmFishing Коробка призначена для зберігання дрібної оснастки, гачків, блешень, мушок і інших снастей Виготовлена з пластику, який стійкий до впливу масел, багатьох розчинників і силіконів. Коробка розділена на безліч комірок. виконана з міцного і еластичного пластику, обладнана поворотними петлями і надійними застібками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Крючков |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴









