
Коробка ящик для коропових приманок, двосторонній Органайзер для риболовлі
900 ₴
- В наявності
- Код: 7088-1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 39\28\12см
Коробка для приманок Виготовлена із пластику, стійкого до дії масел, багатьох розчинників та силіконів. Коробка розділена на безліч осередків. виконана з міцного та еластичного пластику, оснащена поворотними петлями та надійними застібками. Застосовується для зберігання воблерів, блешень коропових снастей і рибальських дрібниць. Розташування відсіків із двох сторін однаково. Зручна ручка для перенесення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 12 см |
| Основні | |
| Виробник | Fishing |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







