
Двостороння коробка для воблерів Коробка XXL 34х22х5 см
350 ₴
- В наявності
- Код: 7097-1
Коробки для воблерів 18 відсіків
Коробки для воблерів. Будь-який рибалка хоче, щоб його приманки зберігалися в чистоті і без вологи. Саме для рибальських цілей призначені спеціальні рибальські коробки для воблерів. Ці пластикові пристрої протестовані в реальних умовах і ми готові заявити, що дані коробки для приманок - найкращої та надійної якості. Їхня шарнірна сполука притерта і не боїться підвищених навантажень. А клямки, що не відкриються мимовільно в не підходящий момент. Особливістю воблерних коробок є те, що вони займають мало місця під час транспортування завдяки спеціальній конструкції: у кейсі воблери розташовуються у проміжках у вигляді «гармошки». Таким чином у коробку для воблерів можна упаковати максимальну кількість приманок. В асортименті продукції – коробки різної величини із міцного надійного пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість осередків | 18 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 5 см |
| Основні | |
| Виробник | Fishing |
- Ціна: 350 ₴





