
Ящик рибальський 3 полиці коробка для приманок (розмір XL)
665 ₴
- В наявності
- Код: коробкаММ-23
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний, але сучасний ящик для риболовлі. Має 2 полиці для дрібниць. У нижній частині можна покласти щось і більше. Виготовлений із пластику, стійкий до сонячного світла, не старіє, не стає крихким. Основна перевага полягає в тому, що вона має прозору кришку, тому ми можемо бачити зовні, що ми зберігаємо в ньому. Зручна ручка. Рибальський ящик дуже зручний при лові з човна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35.5 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴

