
Набір сигналізаторів клювання (4+1 в кейсі) (Модель-33)
2 535 ₴
- Готово до відправки
- Код: Набор сигнализатор-33
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-Чотири сигналізатора і пейджер фірми Fishing
-Регулювання тональності і гучності
-Радіус сигналу до 300 метрів
-Світлова та звукова індикація
-Вбудований передавач, що передає сигнал безпосередньо на пейджер
-Висока чутливість виключає можливість прийому інших сигналів
- Крони в набір не входять
-Зручний твердий кейс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 300 м |
| Тип сигналізації | Вібрація, Акустична |
| Особливості | Роз'єм для підключення свінгера, Протиударний корпус, Кейс для транспортування, Живлення 9V, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски, Двадцяти секундна пам'ять на останню поклевку |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 6 см |
| Основні | |
| Виробник | Fishing |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 535 ₴





