
Рибальська Сумка EVA з карманами під вудилище 20л (30см\20см\23см(1.4мм)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 8905-1
Сумка орієнтована для спінінгової риболовлі як з човна так і з берега.
Розмір (30см\20см\23см(1.4мм)
Сумка виконана з посиленого матеріалу EVA, має підвищену жорсткість і армоване дно. На зовнішній стороні розташовані 2 кишені-тримача вудилищ, що дозволяє розміщувати ваші вудилища без ризику їх пошкодити, наприклад, при лові з пірсу, дамби, помосту або в човні. Кришка сумки оснащена надійною змійкою, має достатню жорсткість, може послужити монтажним столиком. Сумку можна використовувати як для зберігання та транспортування снастей та аксесуарів, так і для риби. Оснащення ручками та плечовим ременем забезпечить зручність при транспортуванні. Слід зазначити практичність самого матеріалу, який досить легко миється від бруду. Сумка орієнтована для спінінгової риболовлі як з човна так і з берега. Сумка виконана з посиленого матеріалу EVA, має підвищену жорсткість і армоване дно. На зовнішній стороні розташовані 2 кишені-тримача вудилищ, що дозволяє розміщувати ваші вудилища без ризику їх пошкодити, наприклад, при лові з пірсу, дамби, помосту або в човні. Кришка сумки оснащена надійною змійкою, має достатню жорсткість, може послужити монтажним столиком. Сумку можна використовувати як для зберігання та транспортування снастей та аксесуарів, так і для риби. Оснащення ручками та плечовим ременем забезпечить зручність при транспортуванні. Слід зазначити практичність самого матеріалу, який досить легко миється від бруду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | EVA піна |
| Відділень для вудок | 4 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 1 200 ₴


