
Сумка спінінгіста для рибальських приманок з 2 ременями (26\13\19см)
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: сумка Leo-22
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна рибна сумка Він характеризується компактними розмірами і пристойною місткістю, яка дає можливість зберігати досить велику кількість різноманітного спорядження. Хоча ця модель позиціонується як рибна, вона може використовуватися в будь-яких інших ситуаціях, в тому числі в побуті, тому що сучасний дизайн цілком пов'язаний з цим. Сумка закривається надійною застібкою блискавкою, а тверда речовина забезпечує міцність виробу. З зовнішньої сторони знаходяться два бічні кишені, які також закриваються надійними блискавками. Зручний плечовий та поясний ремінь, який дозволяє регулювати його довжину, забезпечує зручне перенесення сумок.
Довжина(см)- 26
Ширина (см)- 13
Висота (см)- 19
Вага в гр- 580
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







