
Набір сигналізаторів клювання 4+1 (4шт+ пейджер) CO-25
2 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: Набор сигнализатор Con-25
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Увага! У комплекті із наборами батарейки не йдуть!
Індикатор додаткового підсвічуванняЧотири сигналізатори та пейджери фірми Coonor
Регулювання тональності та гучності
Радіус сигналу до 300 метрів
Світлова та звукова індикація
Вбудований передавач, що передає сигнал безпосередньо на пейджер
Висока чутливість унеможливлює прийом інших сигналів.
Зручний твердий кейс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Coonor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Радіус дії | 300 м |
| Тип сигналізації | Вібрація, Акустична |
| Особливості | Роз'єм для підключення свінгера, Протиударний корпус, Кейс для транспортування, Живлення 9V, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски, Двадцяти секундна пам'ять на останню поклевку |
| Стан | Новий |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



