
Коробка для рибальства, коробка для приманок Leo (Синя)
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7096-2
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка розділена на велику кількість окремих осередків, кожна з яких закривається окремою кришкою. Якісний пластик, з якого вона виготовлена, дозволяє протистояти ударним навантаженням і не тріскається від постійного відкривання-закривання кришок. Дозволяє розмістити велику кількість різних гачків, карабінів, блешень і мушок, які ніколи не розсипляться і не перемішаються один з одним. У торці є спеціальна петелька для кріплення карабіна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Висота | 2.8 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага | 280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴





