
Сумка Рибальська Eva для грузил та аксесуарів SGEB-YJ04 (25\15\10см)
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: сумка EVA - 3
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір ( (25\15\10см)
Водостійка коробка для рибальських снастей з прозорою кришкою і ручкою. Має один основний великий відсік на блискавці. Підходить для зберігання будь-яких рибальських аксесуарів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | EVA піна |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


