
Універсальна Рибальська сумка для приманок
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8434 -1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри :50х25х25 см
Універсальна рибальська сумка характеризується компактними розмірами та пристойною місткістю, яка дає можливість зберігати досить велику кількість різного спорядження. Хоча ця модель позиціонується як рибальська, вона з не меншим успіхом може використовуватися в будь-яких інших ситуаціях, у тому числі й у побуті, оскільки сучасний дизайн цілком супроводжує це. Сумка закривається надійною застібкою блискавкою, а міцний матеріал забезпечує довговічність виробу. З зовнішнього боку розташовані дві бічні кишені, які також закриваються надійними блискавками. Зручні ручки для переносу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість відділень | 5 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴







