
Рибальська Коробка 17х10.5х2 см для гачків та аксесуарів (Синя)
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7093-1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка розділена на велику кількість окремих комірок. Якісний пластик, з якого вона виготовлена, дозволяє протистояти ударним навантаженням і не тріскається від постійного відкривання-закривання кришки. Дозволяє розмістити велику кількість різних гачків, карабінів, блешень і мушок, дрібних приманок та аксесуарів, які ніколи не розсипляться і не перемішаються один з одним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Висота | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



