
Коропова Рибальська Сумка Leo-4 для рибальських приманок (з плечевим ременем)
800 ₴
- В наявності
- Код: 8904-4
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина(см)- 39
Ширина (см)- 21
Висота (см)- 24
Універсальна риболовна сумка Він характеризується компактними розмірами і пристойною місткістю, яка дає можливість зберігати досить велику кількість різноманітного спорядження. Хоча ця модель позиціонується як рибна, вона може використовуватися в будь-яких інших ситуаціях, в тому числі в побуті, тому що сучасний дизайн цілком пов'язаний з цим. Сумка закривається надійною застібкою блискавкою, а тверда речовина забезпечує міцність виробу. З зовнішньої сторони знаходяться два бічні кишені, які також закриваються надійними блискавками. Зручний плечовий ремінь, який дозволяє регулювати його довжину та ремінь на талію, забезпечує зручне перенесення сумок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



