
Двостороння коробка для воблерів розмір М (19.5x12.5x3.7см)
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7095-2
Коробки для воблерів 14 відсіків
Коробки для воблерів. Будь-який рибалка хоче, щоб його приманки зберігалися в чистоті і без вологи. Саме для рибальських цілей призначені спеціальні рибальські коробки для воблерів. Ці пластикові пристрої протестовані в реальних умовах і ми готові заявити, що дані коробки для приманок - найкращої та надійної якості. Їхня шарнірна сполука притерта і не боїться підвищених навантажень. А клямки, що не відкриються мимовільно в не підходящий момент. Особливістю воблерних коробок є те, що вони займають мало місця під час транспортування завдяки спеціальній конструкції: у кейсі воблери розташовуються у проміжках у вигляді «гармошки». Таким чином в коробку для воблерів можна упаковати максимальну кількість приманок. В асортименті продукції – коробки різної величини із міцного надійного пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 19.5 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 5.3 см |
| Основні | |
| Виробник | Fishing |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Черний |
- Ціна: 120 ₴





