
Сумка для риболовних приманок ,через плече
420 ₴
- В наявності
- Код: сумка универсальная-1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри:
Довжина – 49 см
Ширина – 27 см
Висота – 27 см
Бюджетна Універсальна рибальська сумка характеризується компактними розмірами та пристойною місткістю, яка дає можливість зберігати досить велику кількість різного спорядження. Хоча ця модель позиціонується як рибальська, вона з не меншим успіхом може використовуватися в будь-яких інших ситуаціях, у тому числі й у побуті, оскільки сучасний дизайн цілком супроводжує це. Сумка закривається надійною застібкою блискавкою, а міцний матеріал забезпечує довговічність виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


