
Коробка для приманок Рибальська Герметична, Плаваюча коробка XL 27x17x5.3см
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7090-3
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
27x17x5.3см
Якісна пластикова коробка для зберігання рибальських приманок, має одне велике відділення та багато знімних перегородок. Кришка закривається на три застібки.
Коробка поділена на безліч осередків. виконана з міцного та еластичного пластику, оснащена поворотними петлями та надійними застібками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Коробка |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.3 см |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 27 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Вага | 280 |
| Основні | |
| Виробник | Fishing |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


