
Підставка (Рід Під) під вудилища Pro Carp Fishing RP2 для 4 вудилищ (+ рогачики в комплекті)
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 8349-1
Рід-під Pro Carp Fishing RP2- – надійна та універсальна підставка для 4 вудилищ, створена для комфортної коропової риболовлі.
Модель класичного форм-фактора на чотирьох ніжках, розрахована на встановлення трьох або чотирьох сигналізаторів. Це дозволяє симетрично розміщувати або три або чотири вудилища, залежно від умов риболовлі.
Рід під має телескопічне регулювання довжини в діапазоні від 65 до 120 см з швидкозатискними замками, що дозволяє швидко підлаштовувати його як під короткі, так і під довгі вудилища. Телескопічні напрямні – подвійні, що позитивно впливає жорсткість конструкції.
Оснащується телескопічними ніжками, які дозволяють регулювати як висоту роду, так і кут його нахилу.
Комплектується зручним чохлом із окремими кишенями для буз-барів.
Переваги:
-Міцна алюмінієва конструкція з регульованими ніжками.
-Розрахований на одночасне встановлення до 4 вудилищ.
-Компактно складається для зручного транспортування.
-Легка вага, швидке встановлення.
-Підходить для будь-яких умов риболовлі – берег, дамба, платформа.
Ідеальний вибір для коропових рибалок, які цінують надійність, мобільність та комфорт у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна довжина | 65 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Чохол |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 90 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |
| Висота в упаковці | 5 см |
- Ціна: 2 200 ₴









