Розміри 45х23х21см
Термосумка - холодильник спеціально розроблена для безпечного зберігання та транспортування різних ліквідів, меляси, CSL, бустерів, дипів та бойлів, коли важливо вберегти їх від руйнівної дії ультрафіолету та високих температур. Сумка має 2 внутрішні модулі з відсіками для зручного розміщення в них баночок з насадками і ліквідами. Стабільну температуру всередині сумки забезпечує теплоізоляційний матеріал, товщиною 10мм та внутрішня підкладка із надійного фольгованого поліпропілену. Зовнішня тканина сумки, це надійний та перевірений часом OxFord 600D.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Розсувні полиці | 4 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴







