-10%

Ящик-станція Bratfishing Tackle Box (52,1 х 30,5 х 36,8 (см))
3 300 ₴
2 970 ₴
- В наявності
- Код: 1142-1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий рибальський ящик, дозволяє вмістити велику кількість рибальських аксесуарів і приманок! Потрібно відзначити товстий і надійний пластик, кріплення-засувки і петлі метал. шт.) Загальні розміри 50 * 33 * 36 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bratfishing |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴






