-10%

Рибальський ящик Aquatech 1703 на 3 полиці з ручкою (36\19.5\21.5см)
720 ₴
648 ₴
- В наявності
- Код: 1300-1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний у використанні, завдяки трьом полицям дозволяє розмістити в ньому безліч рибальських дрібниць.Ящик не перевертається! А перегородки, що знімаються, дозволяють змінювати розмір осередків.
Ящик AQUATECH - універсальний рибальський ящик для снастей. Має досить великий внутрішній простір та 3 підйомні полиці. Лотки різної глибини для зручного розміщення приманок, воблерів, блешень. Завдяки щільному приляганню полиць приманки в нижньому і середньому відсіку ніколи не перемішаються. Ящик AQUATECH 1703 виготовлений із поліпропілену. Стійкий до дії силіконів, олій та більшості розчинників. Розмір скриньки: 360*195*215 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bratfishing |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 19.5 см |
| Висота | 21.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴




