-9%

Підставка (Род Под) Carp PRO Rod Pod на 3 вудлища з телескопічними ніжками
2 200 ₴
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1304-1
+380 (96) 067-98-37
Менеджер Вадимповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага 2,1 кг
Висота 53-100см
Довжина переднього/заднього буз-бару: 50см
Довжина станини: 73-122см
Кількість кріплень: 3
Кількість ніг: 4
Матеріал: метал
Розмір у складеному вигляді: 75*25*9см
Чохол є
Легка та міцна коропова підставка на три вудлища. Каркас род-пода з розсувною станиною виконаний з алюмінію. Ноги також розсувні легко регулюються по висоті. Їхня довжина встановлюється за допомогою фіксаторів. У комплекті передбачений зручний чохол для транспортування. Огляд на підлогу для коропового лову. Чохол виконаний із міцної синтетичної тканини, з окремими кишенями для укладання ніг. Бузбари з прикрученими ногами дозволяють встановити їх на м'якому ґрунті – це ще одна додаткова можливість цієї моделі, яку оцінять рибалки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Мінімальна висота | 53 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна довжина | 73 см |
| Максимальна довжина | 122 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Чохол |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 75 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴







